google-site-verification=nloQrmjU3ZmE3cyqyVR7LoLvPZ4zzRsjocXsFOy4LFY

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

Szafy do pokoju dziecięcego

Małe damy i eleganci potrzebują nie tylko zabawek, ale też szafy do pokoju dziecięcego. Niewielkich rozmiarów ubrania tez potrzebują dużo miejsca. Dzieci szybko rosną i jeszcze szybciej się brudzą, dlatego szafa powinna być przestronna i dająca możliwość wyposażenia jej w wiele półek, by pomieścić jak najwięcej. Wbrew pozorom dzieci mogą potrzebować nawet więcej miejsca niż dorośli. Szafy do pokoju dziecięcego często służą także do przechowywania pieluch i innych akcesoriów. Pozwalają utrzymać porządek i z łatwością odnaleźć ten element garderoby, który jest nam potrzebny.

Oferowane przez nas szafy są nie tylko pojemne, ale też mogą być prawdziwą ozdobą dziecięcego pokoju. Szafy wykonane są z przyjaznych, naturalnych materiałów, do których można zaliczyć drewno sosnowe. Prócz półek wyposażone są również w dolne szuflady, gdzie można przechowywać rzeczy, po które dziecko może sięgnąć samodzielnie lub drobne elementy garderoby, na przykład skarpetki czy czapeczki. Szafa jest tak skonstruowana, że w razie potrzeby można ją rozbudowywać i powiększać o dodatkowe skrzydła, dodawać i odejmować półek. Niewielkie otwory sprawiają, że szafa jest nieustannie dobrze wentylowana, dzięki czemu jej zawartość nie ulega zgubnym wpływom wysokiej temperatury czy wilgoci. Szafy do pokoju dziecięcego z drewna sosnowego dostępne są w kolorze białym lub zielonym.

Nasze szafy to najlepszy sposób na łatwe utrzymanie porządku w pokoju, w którym bywa o to trudno. Wewnętrzna strona drzwiczek wyposażona jest w niewielki wieszaczki, na których można powiesić drobiazgi, które chcemy mieć zawsze pod ręką. Mogą to być czapeczki, szaliczki, a nawet kurteczka czy skakanka. Szafy są skonstruowane z dbałością o każdy szczegół, a ich wzornictwo sprawia, że będą pasowały do wnętrz urządzonych w różnych stylach. Dziecięcy pokój to miejsce tętniące życiem, w którym wiele się dzieje i dlatego powinien być bezpieczny. Im więcej rzeczy zostanie ukrytych, tym możemy być bardziej spokojni o przebieg zabawy.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
google-site-verification=nloQrmjU3ZmE3cyqyVR7LoLvPZ4zzRsjocXsFOy4LFY
Sklep internetowy Shoper.pl