Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
BON PODARUNKOWY 100 ZŁ BON PODARUNKOWY 100 ZŁ
Cena: 100,00 zł
szt.
zobacz więcej
BON PODARUNKOWY 150 ZŁ BON PODARUNKOWY 150 ZŁ
Cena: 150,00 zł
szt.
zobacz więcej
BON PODARUNKOWY 200 ZŁ BON PODARUNKOWY 200 ZŁ
Cena: 200,00 zł
szt.
zobacz więcej
BON PODARUNKOWY 300 ZŁ BON PODARUNKOWY 300 ZŁ
Cena: 300,00 zł
szt.
zobacz więcej
BON PODARUNKOWY 50 ZŁ BON PODARUNKOWY 50 ZŁ
Cena: 50,00 zł
szt.
zobacz więcej
 Szablon do odrysowania SMOK Szablon do odrysowania SMOK
Producent: Djeco
Cena: 71,00 zł
szt.
zobacz więcej
Czapka szefa kuchni do pomalowania Czapka szefa kuchni do pomalowania
Producent: Goki
Cena: 14,50 zł
szt.
zobacz więcej
Flamastry Dino 18 kolorów Flamastry Dino 18 kolorów
Cena: 17,00 zł
szt.
zobacz więcej
Flamastry Dino 24 kolorów Flamastry Dino 24 kolorów
Cena: 20,00 zł
szt.
zobacz więcej

Kolorowanki dla dzieci sklep internetowy

Kolorowanki dla dzieci to przyjemny sposób na urozmaicenie czasu dziecka w wieku przedszkolnym. Świetnie zabijają nudę i angażują malucha w powierzone zadanie kolorowania. To idealna lekcja kolorów dla najmłodszych! Ponadto zwiększają kreatywność i pobudzają wyobraźnię do działania. Nierzadko kolorowanki stają się przykładem ekspresji dziecka. Nie każdy rodzic wie, że czynność kolorowania jest bardzo istotna dla rozwoju malucha. To nie tylko zabawa, ale także jedno z wielu narzędzi, które przyczynia się do prawidłowego rozwoju i funkcjonowania naszych pociech.

Dlaczego warto kolorować? Kolorowanki przygotowują dzieci do pisania i obowiązku szkolnego, ponieważ kolorowanie rozwija motorykę, dzięki ruchom dłoni. Maluch oswaja się z kredkami, pisadłami i książeczkami, których w szkole nie zabraknie. Dziecko uczy się w jaki sposób powinno trzymać kredkę, długopis lub ołówek. Kolorowanie instruuje, aby nie wyjeżdżać kredką za wyznaczone linie. Nie zapominajmy, że kolorowanki dla dzieci są świetnym sposobem na naukę otaczającego nas świata. Dziecko poznaje nowe przedmioty, gatunki zwierząt, kwiatów i kształty. Wspólne kolorowanie obrazków dziecka z rodzicami sprzyja pogłębianiu relacji i buduje wzajemne zaufanie. Warto zatem wiedzieć, że z pozoru zwykłe książeczki rozwijają wyobraźnię, trenują koncentrację, spostrzegawczość oraz cierpliwość najmłodszych. Od dawna kolorowanki dla dzieci są receptą na stres, wyciszenie, skupienie oraz naukę indywidualnej pracy.

Wielu ekspertów z dziedziny psychologii uważa, że kolorowanki pomagają radzić sobie dziecku ze złymi emocjami. W zależności od tego co lubi Państwa maluch nasz sklep internetowy oferuje rożnego rodzaju kolorowanki dla dzieci. Dostępne są u nas kolorowanki dla dziewczynek i chłopców. Polecamy kolorowanki wodne, ze zwierzątkami, bloki rysunkowe, edukacyjne arkusze, kolorowanki z niespodzianką, kolorowe witraże i wiele innych ciekawych form do kolorowania.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl