google-site-verification=nloQrmjU3ZmE3cyqyVR7LoLvPZ4zzRsjocXsFOy4LFY
Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Formy płatności

W zależności od wartości zamówienia, wybranej formy dostawy i własnych preferencji, możesz wybrać jeden z następujących sposobów płatności:

  • Przelew - wpłaty należy dokonać na wskazany numer rachunku bankowego, który przekażemy Ci w wiadomości email potwierdzającej przyjęcie zamówienia. Przelew możesz zrealizować przez Internet, na poczcie lub w banku. Po zaksięgowaniu wpłaty na naszym koncie, rozpoczniemy realizację zamówienia.
  • Nr rachunku - Dedal Project, Merci Mama 92 1160 2202 0000 0006 0975 5892 
  • Pobranie - płacisz gotówką przy odbiorze towaru (kurierowi). Ta metoda płatności wiąże się z wyższą opłatę za realizację zamówienia, która nie występuje w przypadki innych opłat.
  • Płatność elektroniczna poprzez operatora PAYU- najbardziej wygodny i bezpieczny sposób dokonania wpłaty za pośrednictwem Internetu. W naszym sklepie wykorzystujemy system płatności PAYU oraz AUTOPAY, do którego zostaniesz przekierowany w celu dokonania płatności. Cały proces odbywa się szybko i bezpiecznie, wybierasz swój bank i dokonujesz opłaty.

System PAYU obsługuje bezpieczne transakcje: ePrzelewy - lista obsługiwanych obecnie banków dostępna po wyborze tej formy płatności na etapie zamówienia.

  • Za pośrednictwem PayPal - System PayPal obsługuje bezpieczne transakcje: karta płatnicza - Visa, Visa Electron, MasterCard, MasterCard Electronic, Maestro,

 

       

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
google-site-verification=nloQrmjU3ZmE3cyqyVR7LoLvPZ4zzRsjocXsFOy4LFY
Sklep internetowy Shoper.pl